Fal İle İlgili Sorular

Herhangi bir fal türünden birini seçip, uygun durumdaki yorumcumuzu seçtikten sonra sizden istenilen bilgileri doldurup ödeme işleminizi gerçekleştiriniz. Falınızın gönderildiğini, ödeme işlemini tamamladığınızda ekranınıza gelecek olan "Ödemeniz Başarıyla Tamamlanmıştır" uyarısından anlayabilir, profilinizdeki "Bekleyen Fallarım" bölümünden falınızın bize ulaşıp ulaşmadığını takip edebilirsiniz. Fallarınız sesli veya yazılı olarak yorumlanmaktadır. Şayet falınız sesli olarak yorumlanmışsa, gönderilen ses doyası linkinden bilgisayarınıza indirip falınızı dinleyebilirsiniz. Ödemede sorun yaşamışsanız, veya falınızın bize ulaşmadığını düşünüyorsanız lütfen bize "iletişim" bölümünden ulaşınız.
Falınızı yorumcunuza gönderdikten sonra yorumcunuz, gönderdiğiniz falı yoğunluk derecesine göre en geç 4 saat, astroloji bölümümüzde 6 saat içerisinde cevap verecektir. 23.00'dan sonra yorumcularımıza ulaşan fallar ise 12 saat içerisinde yorumlanacaktır.
Bazı eski sürüm EXPLORER tarayıcılarında ödeme sayfasının açılmaması gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Daha kolay işlem yapabilmeniz için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.
falalem.com'da işlem yapabilmek için üye olmalısınız, üyeliğimiz ücretsizdir. Bu üyelik size site içi işlemlerini yapabilmenizin yanında, puan kazanabilir ve sizin için hazırladığımız fırsat paketlerinden de faydalanabilmeniz için imkan sağlamaktadır.
Gönderilen falın yorumcumuza ulaştırılabilmesi için ödeme işlemi sonrasında ödeme sayfası kapanıp ödemenin başarıyla tamamlandığına dair uyarının görüldüğünden emin olun. Daha sonra profil sayfanızda "Bekleyen Fallarım" bölümünde falınız görünüyorsa, falınız yorumcumuza ulaşmıştır.
falalem.com Üyelik Sözleşmesi gereği beğenmemek ve sair gerekçeler ile yorumun iadesi talep edilemez. Yorumun iade edilebilmesi için içeriğinde hakaret içeren, genel ahlak kurallarına uymayan ve/veya aşağılayıcı ifadeler yer alması veya başka bir faldan birebir kopyalama olması gerekmektedir.